“נרפאתי מקוליטיס כיבית לאחר 8 שנים של חוסר אונים”. שני כהן משתפת בסיפור הריפוי שלה.

| | 11/07/2019כך נרפאתי מקוליטיס באופן טבעי. שני כהן משתפת בסיפור הריפוי שלה.
אני חשה שפשוט קרה לי נס – האמונה שלי בעצמי התחזקה, התחלתי לראות את היופי שבי, לקבל את עצמי..

להאזנה:

א

8 שנים אני חולה במחלת מעי דלקתית- קוליטיס. 8 שנים של סבל מתמשך, התקפים חוזרים ונשנים, בטן שלא ידעה מנוח, שלשולים תכופים ודמיים, שירותים צמודים, תרופות, זריקות, אשפוזים ובתי חולים, אלו רק חלק מהמילים.

חולשה שהתגברה והובילה עם הזמן לירידה במשקל, תחושות רגשיות של חרדות ופחדים.

במשך שנים חיפשתי תשובות, היו לי המון שאלות שהתרוצצו להן בראש, ביקרתי אצל מומחים רבים לבעיות עיכול, יועצי תזונה, ניסיתי סוגים שונים של דיאטות, עוד תפריט ועוד דיאטה – אסור לך לאכול את זה וחייב להמנע מזה ואם תאכלי את זה, אז יקרה כך וכך..

הכל התערבב לי בראש, הייתי אובדת עצות, חסרת אונים ומותשת מהחיים.

בשנה האחרונה קיבלתי התקף קשה נוסף, הפעם בחרתי להתמודד איתו בדרך טבעית, מתוך מחשבה שלגוף יש את היכולות לרפא את עצמו.

על סמך ביקור אצל מומחה בתחום ושיטות נוספות שהמליצו לי עליהן לריפוי המחלה, עברתי 5 צומות על בסיס מיצים, אומנם הדימום פסק ובמהלך הצומות הראשונים הרגשתי חיוניות ואנרגיה, אך בהמשך הגוף החל לקרוס, הייתי נורא חלשה, המשקל שלי ירד בצורה דרסטית, הגעתי לתת משקל “שבשיאו” שקלתי 32 קילו (הגובה שלי 1.65) שלווה בתחושות רגשיות וגופניות קשות.

בנוסף המליצו לי על דיאטת הרואו פוד בטענה שהמעי יכול להתרפא רק מתזונה חיה ועתירת סיבים, אז בין צום לצום אכלתי בעיקר אוכל חי, הדימום חזר והדלקת לא פסקה.

לבית הבריאות הגעתי ב-07/04/19 היו בי המון חששות, פחדים, הייתי פשוט כל כך מיואשת וחלשה, אך עם זאת היה לי מאוד נעים בעין, הכל מסביב היה ירוק ופורח, שקט מסביב, הרגשתי סוג של שלווה למרות הסערה שהתחוללה בבטן.

שפגשתי לראשונה את אלירן חשתי בנועם וברוגע שבו, סיפרתי לו על מצבי, הוא הקשיב באמפטיה ותשומת לב וזה נתן לי ניצוץ של תקווה להמשך.

השהות שלי בבית הבריאות הסתכמה ב-3 חודשים, מקום קסום שאפשר לי הזדמנות אמיתית להתחבר לעצמי ממקום כל כך פנימי ועמוק של חשבתי שקיים בי, אני כותבת ותוך כדי מוצפת ברגשות וזכרונות.

תודה על כל האתגרים והרגעים הכל כך ייחודיים של זריחות מופלאות, שקיעות, טבע, ניתוק, טיולים למקומות פסטורלים ויפים, על כל הרגעים הכי קטנים, פשוטים, בסיסים שבעצם הם הכי גדולים , להסתכל על פרח להריח אותו ולהתאהב, להביט בשמש ולחוש את האור והחמימות, להקשיב למנגינת הציפורים בכל בוקר מחדש, לנשום אויר צח שמאפשר מרחב אינסופי.

הרגשתי איך תחושות המתחים והלחצים מתפוגגות אט אט ומפנות את מקומן לתחושות של שחרור, חופש ושמחה.

בזכות התהליך שעברתי בליווי הצמוד, התומך והמקצועי של אלירן, בניית תפריט נכון ומדוייק למצבי, העיכול שלי הלך והשתפר לאט ובהדרגה, פתאום כאב בטן מתמיד שהיה לי מעל הטבור נעלם, השלשולים פסקו והתחלתי סוף סוף להנות מהאוכל בלי לחשוש מהאחרי. המשקל שלי החל לעלות באופן מאוזן, עליתי 10 קילו.

הרגשתי שפשוט קרה לי נס, האמונה שלי בעצמי התחזקה, התחלתי לראות את היופי שבי, לקבל את עצמי ולאהוב את עצמי.

חשוב לי לציין גם את כל החוגים הנפלאים והפעילויות התנועתיות שתרמו לי מאוד לתהליך ההחלמה, שהצליחו להוציא ממני כל כך הרבה ביטוי עצמי ורגשי. ראיתי בכל חוויה הזדמנות להכרות עמוקה יותר עם עצמי, התחלתי לפגוש את החיים בחשש מועט יותר.

אלירן היקר תודה על יכולת ההכלה שלך, על הפשטות, על הלמידה להסתכלות והתבוננות על החיים עם הנשמה והרוח, על האנרגיות המופלאות, החדרת האמונה שהכל אפשרי, על הידע, ההדרכה והייעוץ, על הרגישות, האכפתיות והאהבה. שתמשיך להיות עם לב פתוח ורחב, לקבל ולעזור לעוד אנשים.

תודה לכל הצוות המקסים, האנשים הטובים במהלך הדרך, הדיירים המופלאים שחלקם הפכו לחברים לחיים. למקום הזה שאפשר לי להתמסר, להיות כנה וקשובה לעצמי,

על אינספור חוויות בלתי נשכחות שיחרטו בזכרוני לתמיד.

מרגישה שנולדתי מחדש ואני כאן כדי לחיות.

הבחירה בידנו, אם לעצור ולהקשיב לקול הפנימי של גופנו או לבחור להתעלם.

בשנה האחרונה אני בחרתי להקשיב.

באהבה,

שני כהן


לקבלת פרטים מלאים על התכניות המרפאות בבית הבריאות: https://demayo.co.il/Medicine.Home/


תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

קטגוריות : רפואת העתיד