‘נפלאות ההנבטה’ – הקדמה לספר מאת אלירן דה-מאיו

| | 28/07/2019מזונות שונים נתונים לדעות שונות, לגבי הערך והתועלת שבהם. איכויות הנבטים חפות ממחקרים סותרים או דעות מנוגדות לסגולותיהם הרבות. נבטים הינם הפלא, המאפשר לבני-האדם להשתמש בזרעים רבים ושונים ולהכשירם כמזונות-על.
ההבדל בין מזונות-העל המוכרים בשמות אקזוטיים לנבטים עם איכויות-על, בשמות עממיים ולעיתים חסרי הילה כמו: קינואה ושעועית מש, הוא המחיר הגבוה שאנשים מוכנים לשלם עבור המיתוג במקום לשלם בזול עבור האיכות המיוחדת שבזרעים ובנבטים.
 
הנבטים השונים הינם המזון הזול ביותר שקיים ביחס לתועלת המרוכזת והמגוונת שבהם. אין מזון זול יותר ובעל ערך גבוה כל כך. נבטים הינם רגע של נס בכל חייו של צמח. הרגע הראשון שבו מלוא הפוטנציאל הגנטי האצור ושמור בכל זרע, לובש צורה ומוציא שורש ראשון, עלים ראשוניים, ובכל כוחותיו הקוסמיים והפיזיים מתממש ופורץ אל האור!
 
הרגע המיוחד הזה משחרר את כל המעכבים התזונתיים, האנזימטיים והחומצות ובכך מאפשר נביטה וצמיחה שמגיעות לשיאן כעבור מספר ימים. במשך כל יום שעובר, אבות המזון אשר מתפרקים הופכים לאיכויות יוצאות דופן וייחודיות לכל משפחה של צמחים. ויטמינים חדשים, מינרלים שנעשים לזמינים ביולוגית פי כמה יותר. חלבון שמתעכל במהירות ובקלות רבה יותר. נוגדי החמצון שנמכרים בתוספי-תזונה יקרים במיוחד ובמוצרים ממותגים היטב, מגוונים וזמינים יותר לספיגה ניכרת ומספקת לגוף ממנה יומית של נבטים מסוגים שונים.
 
הספר היקר הזה יאפשר לכם להכיר מקרוב את נפלאותיהם וילמד אתכם על ההבדל בין נבטים לנבטוטים והאיכויות השונות שביניהם. יחד עם המתכונים, ההנחיות והאיורים, יתעוררו בכם החשק וההשראה לגדל בעצמכם את המזון והבריאות שראויים לכם, ללא תירוצים. תהליך הגידול דורש מינימום של זמן ושל השקעה כספית והרווחיות היא גבוהה מאוד עבור בריאותכם.
 
אני מברך מעומק הלב על היוזמה של כנה, אשר התבקשה מזמן, והיא היחידה אשר לקחה את האחריות ליצירה והפצת מידע יקר ערך שכזה עבורכם ובשפה העברית. היא עשתה זאת בחן, בתשומת לב ובאכפתיות ניכרת עבור אלו שיבחרו להקדיש מזמנם לקריאת הספר והפנמת המסרים והמידע לתועלתם.
 
זוהי הזדמנות לשוב ולהיות חקלאים המגדלים את מזונם לעצמם ומשפחתם ובכך לוקחים אחריות על בריאותם. גידול נבטים באופן קבוע וכחלק משגרת החיים הוא מעשה של שימור והגדלת הבריאות והבטחת ההזנה האופטימלית של הגוף לאורך זמן.
 
מי ייתן שכולנו נזכה לגדל, לגדול, להצמיח ולצמוח מן הפוטנציאל אל המימוש הנעלה ביותר של עצמנו וכולנו כאחד.

הספר מוצע למכירה במחיר ‘מבצע’ של 70 ש”ח בבית הבריאות עצמו.

לאלו שמעוניינים להזמין בדואר, יש להזמין  דרך האתר של פוקוס – הוצאה לאור של ספרי בריאות.תגיות: , , , , , , , , , , , ,

קטגוריות : מזון אמיתי