מערכת יחסים אוהבת היא…

| | 27/05/2018

מערכת יחסים אוהבת היא… המרחב הקסום שמעבר לכל שותפ\ה והסיפורים האישיים שנמצאים בה, היא הסיפור המשותף שאינו במלים או במילוי הצרכים והסיפוק ההדדיים.

היא מערכת יחסים שמעבר לכל הדעות והרעיונות שיש לגביה, היא מה שמרגישים, אך לא יודעים או מסוגלים להכיל כי היא מעבר למוכר ולניסיונות מן העבר להסביר.

היא המרחב הקסום שמרגישים מעבר למין, מעבר לתשוקה והרצון לילדים. היא הקסם של שתי נשמות, שני גופים, שני ילדים אמיתיים לחלוטין בגוף של בוגרים אשר כמהים לשחק יחד, ללטף, לעתים להציק, לצחוק על עצמם, לצחוק על נסיבות החיים, להשאר קרובים גם כשאין שפע של משאבים או מעמדות נחשבים, להתקרב מעצם הקסם והסקרנות לחוות יחד עוד ועוד רגעים, פעם בארגז החול, פעם על חוף הים, פעם על הדשא ופעם תחת אינסוף כוכבים.

המרחב הקסום שבו לכל ילד\ה יש את המרחב להתבטא כילד\ה מבלי לחשוב פעמיים על כל משפט ומילה והשלכותיהם הגורליים על העתיד, שבו הביטחון בחברות הוא הקסם שמאפשר לכל חלק וחלק מן הילדות להתבטא באופן בוגר אך קסום ולא רציני מדי, ללא שקיעה ממושכת של רגשות בלתי פתורים וסבוכים, אלא מרחב שבו הרגשות זורחים ומאירים ובתנועה מוארת מן הרגע שבו הם נחווים ועד השקיעה כבר התחלפו אינספור צבעים ללא משקעים.

מרחב שבו הרגשות הם כמו צבעים ובוץ שבהם ‘מתלכלכים’ ונהנים ככל שמתלכלכים’ בהם יותר ויותר, לא נרתעים להרגיש ולכל ביטוי יש מקום על החולצה הלבנה והלבבות הפתוחים. בסיומו של כל יום או רצף של רגשות אמיתיים נכנסים למעיין מספיק קריר, כמו ילדים ונשטפים לקראת בוקר ויום חדשים, מלאי סקרנות והתרגשות’ להתלכלך’ בבוץ ובצבעים של תותים הנמרחים על כל החיים והפנים. מפוגגים כל טיפת רצינות וחשיבות עצמית מיותרים אשר כמו פצצה גרעינית מסתתרים במחשכים, כביכול לא קיימים ומדוברים, שמורים על ידי כוחות הגנה ללא גנרל או מצביא ובכך פשוט מעוררים חוסר אמון, פחד וחרדה ולעתים אף מתפוצצים ללא שליטה וכוונה תחילה.

מערכת יחסים קסומה היא מעבר לכל הטראומות והסיפורים האישיים, היא הסיפור החדש, שאינו מבוסס על סיפורי העבר, גם אם אינו מתעלם מהם, אינו מבוסס עליהם.
כמו מוסיקה שמבוססת על אותם תוים או כלי נגינה, אך ההרמוניה, המקצב והיצירה כל כך שונים, כל כך חדשים ומרעננים.

אוי אמא, כמה שהייתי שמח לכזאת מערכת יחסים, האם יש לי למה לצפות או שאני שוב כמו ילד בן 3, חולם לי בהקיץ ?

תגיות: , , , ,

קטגוריות : השראה הדדית