‘חיי האדם’ – פתח דבר מאת אלירן דה-מאיו

| | 13/11/2019פתח דבר מאת אלירן דה מאיו למהדורה החדשה של הספר “חיי האדם”

שלטון אינו פעל להעברת ידע, הוא התאמץ בכדי לנסוך תקווה, אמונה וליצור הזדמנות להחלמה עבור בני-אדם.

מעטים הם האנשים המקדישים חלק נכבד ויקר מזמנם לריפוי האנושות כולה, ללא יוצא מן הכלל, שלטון הינו המיעוט שהקדיש את כל חייו למטרה זו לא ניתן לדמיין אף רגע בודד של הסחת דעת בחייו של איש רב פעלים וידע כהרברט מ. שלטון, כפי שנכתב ומוצג באופן הרהוט, הבהיר והמקיף בספרו ‘חיי אדם’.

חוקי החיים האוניברסאליים הכתובים בספר זה ייחודם בכך שהם אינם השתנו לאורך אלפי או מאות אלפי שנות אבולוציה. חוקי החיים נותרים תמיד זהים, אין חומר ‘זר’ המרפא את הגוף, אלא גוף המשתמש בחומרים חיים לרפאו, אין במחלה הכרח בהול לדיכוי כנהוג, יש בה בכדי לעורר את תשומת הלב וההקשבה שנשכחה מהגוף ואיבריו על מסריו הניתנים בכל רגע ויום, לאלו שעדיין נשמרה או לאלו שהשיבו לעצמם את היכולת הטבועה בכל אדם, בכל גיל, להקשיב לגופם.

אלו שמקשיבים למכאובם ולמחלתם ימצאו בהם את מורי הדרך הטובים ביותר לשינויים הנדרשים בדרכם אל הריפוי. אלו שבוחרים לדכאם מבלי לחוותם ולהפנים את מסריהם, יחליפו כאב אחד באחר, מחלה אחת באחרת או נוספת.

טיפוח ההקשבה הינו הרעיון היסודי של ספר זה, היזכרות ולמידה מחודשת של חוקי החיים אשר מאז ומעולם שירתו את גופנו ונפשנו בנאמנות ובאמצעותם אנו מסוגלים לקרוא ולהבין מלים אלו שאנו קוראים כעת. אלו אותם חוקים שבזכותם נולדנו ובזכותם אנו חיים. על-ידי שימוש בחוקים אלו נוכל גם להתקרב ולממש את הבריאות הקרובה ביותר למושלמת, לרפא את עיקר תחלואינו ולמנוע את מרבית הכאב שהפך לחלק קבוע בחיינו.

חיי האדם הרצויים עבורנו אינם חיים בהיעדר מחלה, אלא חיים של שגשוג ובריאות אופטימלית.
אם בחיים רוחניים והגשמת ייעודנו חפצה נפשנו, יהיה זה רק נבון מצידנו להפנים ולשתף פעולה עם המסרים הכתובים בספר זה ובגופנו.


לאלו שמעוניינים להזמין בדואר, יש להזמין  דרך הוצאה לאור ‘אל דרך הבריאה’,

התקשרו לדודו: 054-456-9903 או דרך האתר החדש: https://www.elderech.co.il/תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

קטגוריות : השראה הדדית